Kontakt oss

 

 

MISJON

Skape verdi for våre kunder.

 

VISJON

Nr. 1 kjøkkeneksperter.

 

VERDIER

Vi holder løftet og er progressive.

 

Administrasjon


Leder
Paulius Žemaitis 
paulius@arpolis.lt


Regnskapsavdeling
Vida Čepukaitienė
Tlf.:+370 614 58449
vida@arpolis.lt

Genių g 9, Genių bygd., Alytus distrikt.

Produksjonsleder

Stasys Gocentas
Tlf.: +370 611 21994
stasys@arpolis.lt

Monteringsleder

Povilas Radžius
Tlf.: +370 634 48841
povilas@arpolis.lt 
   
 

 

 

 
Prosjektleder
Genovaitė Lunskienė 
Tlf.: +370 612 04935
genute@arpolis.lt

 

 


Forretningsutvikling

Darius Mockevičius
Tlf.: +370 656 25469
darius@arpolis.lt  

     

Designere i Vilnius

 
Designer sjef

Lina Blauzdytė
Tlf.: +370 633 63030
lina@arpolis.lt 

Arkitekt

Birutė Čeponienė
Tlf.: +370 618 70125
birute@arpolis.lt
Kalvarijų g. 1

 


Designer

Ieva Zažeckaitė
Tlf.: +370 610 20201
ieva@arpolis.lt 

 


Designer
Renata Čaidienė
Tlf.: +370 674 10022
renata@arpolis.lt

   
 

 

 

 


Designer

Gintaras Čeponis  

     

 

Designere i Kaunas

 
Designer
Rita Butėnienė
Tlf.: +370 611 55156
rita@arpolis.lt
 

Konstruktør - designer
Robertas Ripinskas
Tlf.: +370 673 47447
robertas@arpolis.lt
Savanorių g. 187

 

 

 
smart foreash