MISIJA

Kurti vertę savo klientams.

 

VIZIJA

Būti virtuvių ekspertai Nr. 1

 

VERTYBĖS

Pažado tesėjimas, progresyvumas ir bendradarbiavimas.

 

Administracija


Direktorius
Paulius Žemaitis 
paulius@arpolis.lt


Buhalterė
Violeta Vaivadienė
tel.:+370 614 58449
violeta@arpolis.lt

Genių g. 9, Genių k, Alytaus raj.

Gamybos vadovas

Stasys Gocentas
tel.: +370 611 21994
stasys@arpolis.lt

Montavimo vadovas

Povilas Radžius
tel.: +370 634 48841
povilas@arpolis.lt 
   
 

 

 

 
Projektų vadovė
Genovaitė Lunskienė 
tel.: +370 612 04935
genute@arpolis.lt

 

 


Projektų vadovė
Nijolė Maižiešienė
tel.: +370 674 10022
nijole.m@arpolis.lt 

     

Dizaineriai Vilniuje

 
Dizainerė

Lina Blauzdytė
tel.: +370 633 63030
lina@arpolis.lt 

Architektė

Birutė Čeponienė
tel.: +370 61870125
birute@arpolis.lt
Kalvarijų g.1 (II aukštas)

Dizainerė

Aistė Šakūnienė
tel.: +370 610 20201
aiste@arpolis.lt  
 
   

 

Dizaineriai Kaune

 
Dizainerė
Rita Butėnienė
tel.: +370 611 55156
rita@arpolis.lt
 
  Savanorių g. 187 (I aukštas)

 

 

 
smart foreash