MISIJA

Kurti jaukius namus savo klientams.

 

VIZIJA

Būti virtuvių ekspertai Nr. 1

 

VERTYBĖS

Pažado tesėjimas, progresyvumas ir bendradarbiavimas.

 

Administracija


Direktorius
Paulius Žemaitis 
paulius@arpolis.lt


Buhalterė
Violeta Vaivadienė
tel.:+370 614 58449
violeta@arpolis.lt

Genių g. 9, Genių k, Alytaus raj.

Gamybos vadovas

Stasys Gocentas
tel.: +370 611 21994
stasys@arpolis.lt

Montavimo vadovas

Povilas Radžius
tel.: +370 634 48841
povilas@arpolis.lt 
   
 

 

 

 
Projektų vadovė
Genovaitė Lunskienė 
tel.: +370 612 04935
genute@arpolis.lt

       

Dizaineriai Vilniuje

 
Dizainerė

Lina Blauzdytė
tel.: +370 633 63030
lina@arpolis.lt 

Architektė

Birutė Čeponienė
tel.: +370 618 70125
birute@arpolis.lt
Kalvarijų g.1 (II aukštas)

 


Dizainerė

Urtė Gaidytė
tel.: +370 610 20201
urte@arpolis.lt 

 


Dizaineris

Gintaras Čeponis

 

 

Dizaineriai Kaune

 
Dizainerė
Rita Butėnienė
tel.: +370 611 55156
rita@arpolis.lt
 

Konstruktorius - dizaineris
Robertas Ripinskas
tel.: +370 631 41213
robertas@arpolis.lt
Savanorių g. 187 (I aukštas)

 

 

 
smart foreash