Kontaktai

 

MISIJA
Kurti vertę klientams ir vienas kitam.

VIZIJA
Būti virtuvių ekspertais Lietuvoje, Nr. 1 partneriais užsienio klientams.

VERTYBĖS
Individualus požiūris į klientą
Pažado tesėjimas
Progresyvumas

Administracija


Vadovas
Paulius Žemaitis 
paulius@arpolis.lt

Buhalterija
Violeta Vaivadienė
tel.:+370 614 58449 
violeta@arpolis.lt
 


 

Projektų vadovė
Genovaitė Lunskienė 
tel.: +370 612 04935
genute@arpolis.lt

Dizainerė

Zita Gocentienė
tel.: +370 612 53559
zita@arpolis.lt

Montavimo vadovas

Stasys Gocentas
stasys@arpolis.lt 

          

Salonas Vilniuje

 
Dizaineris

Gintaras Čeponis
tel.: +370 615 48469
gintaras@arpolis.lt
 

Architektė

Birutė Čeponienė
tel.: +370 61870125
birute@arpolis.lt
Kalvarijų g.1 (II a. 2.1 kab.)

Salonas Kaune

 
Dizainerė

Rita Butėnienė
tel.: +370 611 55156
rita@arpolis.lt
 

Dizainerė

Raimonda Šernaitė
tel.: +370 674 10022
raimonda@arpolis.lt
Savanorių pr. 187 (I a.)

 

 
smart foreash