Kontakt

 

 

MISSION

At skabe kvalitetsprodukt og værdi for sine kunder.

 

VISION

Være nr. 1 som køkkenekspert.

 

VÆRDIER

Indfrielse af løfter og progressivitet.

 

Administration


Lederen
Paulius Žemaitis 
paulius@arpolis.lt


Bøgforing
Violeta Vaivadienė
Tlf.:+370 614 58449
violeta@arpolis.lt

Genių g 9, Genių bygd., Alytus distrikt.

Produktionschef

Stasys Gocentas
Tlf.: +370 611 21994
stasys@arpolis.lt

Leder til monteringsteam

Povilas Radžius
Tlf.: +370 634 48841
povilas@arpolis.lt 
   
 

 

 

 
Projektleder
Genovaitė Lunskienė 
Tlf.: +370 612 04935
genute@arpolis.lt

 

 


Projektleder
Nijolė Maižiešienė
Tlf.: +370 674 10022
nijole.m@arpolis.lt 

     

Designere i Vilnius

 
Designer

Lina Blauzdytė
Tlf.: +370 633 63030
lina@arpolis.lt 

Arkitekt

Birutė Čeponienė
Tlf.: +370 61870125
birute@arpolis.lt
Kalvarijų g. 1

 

Designere i Kaunas

 
Designer
Rita Butėnienė
Tlf.: +370 611 55156
rita@arpolis.lt
 
  Savanorių g. 187

 

 

 
smart foreash